PILSENA, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
PILSENA, UAB

PILSENA, UAB

Автоматизација, Алкохол, Апарати за домаќинство, Безалкохолни пијалаци, Брод за поправка +49

Rūtų g. 21
LT-91222, Klaipėda, Литванија
+370 46230 234
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 302310036
Код ддв: 100004562017
Сс осигурител код: 1197003
Време
I-V 8:00-17:00

- PILSENA, UAB

Линк до визит-карта

Сертификати


до

Мапа


до

Гранки


PILSENA, UAB filialas
PILSENA, UAB filialas
Ateities g. 10B, LT-08303
Vilnius, Литванија
rodyklė
до

категорија на активности


Автоматизација, Алкохол, Апарати за домаќинство, Безалкохолни пијалаци, Брод за поправка, Внатрешни проекти, Вода, Вода создателот, Градежништво, недвижности, Дизајн, Дизајн работа, Е-продавница, Замрзнување витрини, Замрзнувач, Занает, Земјоделство, прехранбени производи, Индустрија, производство, Индустриски фрижидери, Инсталации, Инструментално, Кафетеријата мебел, Комерцијални опрема, Комерцијални опрема, Контејнери и пакување, опрема, Користени трговија опрема, Користете фрижидери, Машини, опрема, Мебел продавници, Објекти, Онлајн мало, Онлајн услуги, Опрема за ладење, Опрема за ладење,, Опрема за поправка, Отворено мебел, Пиво, Пиво опрема, Поправка на апарати, Прехранбената индустрија опрема, Прибор прибор за јадење, Продавница ентериери, Продавница опрема, Производот на интернет, Производство на мебел, Пумпи за вода, Ресторани, кафулиња опрема, Системи за автоматизација, Системи за вода, Стакларија, Транспорт, шпедиција, Трговски стоки, Флаширање опрема, Фрижидер делови, Фрижидери
до

Qr код

QR CODE
до

vCard

до

Веб-страница

Веб-страница адреса: www.pilsena.lt

Името на страницата: Pilstomo alaus įrangos gamyba ir pardavimas: Alaus išpilstymo įranga, alaus apskaitą, alaus baro įranga, pilstomo alaus įrangos gamyba, pilstymo įranga. UAB Pilsena.

Опис на вебсајт: Pilstomo alaus ir baro įranga: alaus išpilstymo įranga, alaus apskaita, gėrimų pilstymo įranga, vyno įranga, vyno išpilstymo sistemos, alaus šaldikliai, alaus statinės ir kita pilstomo alaus įrangos gamyba ir pardavimas. UAB Pilsena.

Клучни зборови: Pilstomo alaus ir baro įranga, alaus išpilstymo įranga, alaus apskaita, gėrimų pilstymo įranga, vyno įranga, vyno išpilstymo sistemos, alaus šaldikliai, alaus statinės ir kita pilstomo alaus įrangos gamyba ir pardavimas, UAB Pilsena,
до

Осврти

Рејтинг: 4.0/5
Номинална: 1

до

Слични компании


EQUINOX EUROPE, UAB
PARDUOTUVIŲ ĮRANGA, UAB
ALTMARKET, UAB
TECHRANGA, UAB
TECHNOGAJA, UAB
AURIFICIS, MB
ABSS LT, UAB
ŠALNOS PREKYBA, UAB
VERTA TRADE, UAB
PROSYSTEMS, UAB
PAKAVIMO MEDŽIAGOS, UAB
KARTAGENA, UAB
MONILAITE-THOMEKO, UAB
INDEX, UAB
ACTUS, UAB
HARIG BALTIC COOL, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Виртуелна визит. Визит-карта PILSENA, UAB Визит-карта